Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapieczone kierownice turbosprężarki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zapieczone kierownice turbosprężarki

    ja jeżeli już to jedną

  • #2
    Zapieczone kierownice turbosprężarki

    Dzwoniłem dzisiaj do turbo-tec`a w sprawie naprawy turbinki i gdy powiedziałem co jej dolega, orzekli że te zapieczone kierownice można bez problemu samemu wyczyścić bo oni zajmują się grubszą robotą. Czy próbował ktoś z was coś takiego naprawiać? mieszek jest o.k

    P.S trochę wk..ili mnie tą odpowiedzią :evil:

    Komentarz


    • #3
      No da sie to samemu, i albo u nas na forum albo na forum mastersa bylo to opisane chyba nawet z fotkami, a jak nie to ktos to zaraz wytlumaczy jak cwiczyl temat
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Mam namiary na kilka firm, które to naprawiają i koszt się waha na poziomie 400-600zł w tym jedna z firm na woli: 403 Forbidden daje roczną gwarancję bez limitu km....co wydaje się podejrzane....

        Komentarz


        • #5
          Nie wiem czy tu nie bedzie z jednym problemu przy rozlozeniu w domu, po zlozeniu nie jestem pewien czy nie trzeba jej wywazyc i tu jest problem. Bo tak to tylko wystarczy ja rozlozyc, poczyscic takie blaszki ktore zaczna sie w koncu ruszac, a potem zlozyc.

          Ja to tylko schematycznie widzialem, gdybym to raz robil to bym to umial krok po kroku wytlumaczyc
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            w sobotę wykręcam turbinkę i będę delikatnie kombinował. Podobnież będzie ją ciężko odkręcić z silnika...

            znalazłem coś takiego do pomocy: VNT15-Turbo

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X